CGJ5K4X7R2H223K130AA
DigiKeys varenummer
445-9207-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9207-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-9207-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGJ5K4X7R2H223K130AA
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 500V X7R 1206
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGJ5K4X7R2H223K130AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)