CGJ4J3X7R1H684K125AB det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
TDK
På lager: 19.230
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 4.640
Datablad
Direkte
Samsung Electro-Mechanics
0.68 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.