CGJ4J2X7R1A334K125AA
DigiKeys varenummer
445-8191-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8191-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CGJ4J2X7R1A334K125AA
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CGJ4J2X7R1A334K125AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Varestatus
Forældet
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)