CGJ3E2C0G1H561J080AA
DigiKeys varenummer
445-8100-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8100-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-8100-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGJ3E2C0G1H561J080AA
Beskrivelse
CAP CER 560PF 50V C0G 0603
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGJ3E2C0G1H561J080AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)