CGJ3E2C0G1H561J080AA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CGJ3E2C0G1H561J080AA |
Beskrivelse | CAP CER 560PF 50V C0G 0603 |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 560 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CGJ3E2C0G1H561J080AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Forældet | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,90mm) |