CGA9N2X7R2A225K230KA
DigiKeys varenummer
445-7938-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7938-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7938-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA9N2X7R2A225K230KA
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 100V X7R 2220
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA9N2X7R2A225K230KA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)