CGA8R3C0G2E473J320KA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 912
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 940
Datablad
På lager: 4.855
På lager: 3.178
KEMET
0.047 µF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.