CGA8N4X7T2W474M230KE
DigiKeys varenummer
445-7993-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7993-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7993-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA8N4X7T2W474M230KE
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 450V X7T 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±20% 450V Keramiske kondensatorer X7T 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA8N4X7T2W474M230KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,60mm)