CGA8M1X7T2J224K200KE
DigiKeys varenummer
445-8769-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8769-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-8769-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA8M1X7T2J224K200KE
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 630V X7T 1812
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7T 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA8M1X7T2J224K200KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,091" (2,30mm)