CGA8K1X7R3D222K130KE
DigiKeys varenummer
445-13172-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-13172-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-13172-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA8K1X7R3D222K130KE
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA8K1X7R3D222K130KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering, Højspænding
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)