CGA6N2C0G2A473J230AA
DigiKeys varenummer
445-5799-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-5799-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-5799-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA6N2C0G2A473J230AA
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 100V C0G 1210
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA6N2C0G2A473J230AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,098" (2,50mm)