CGA6M1C0G3A222J200AC
DigiKeys varenummer
445-174789-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-174789-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-174789-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA6M1C0G3A222J200AC
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 1KV NP0 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA6M1C0G3A222J200AC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)