CGA6J4C0G2J392J125AA
DigiKeys varenummer
445-5802-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-5802-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-5802-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA6J4C0G2J392J125AA
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 630V C0G 1210
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3900 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA6J4C0G2J392J125AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)