CGA6J4C0G2J392J125AA | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CGA6J4C0G2J392J125AA |
Beskrivelse | CAP CER 3900PF 630V C0G 1210 |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 3900 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CGA6J4C0G2J392J125AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,057" (1,45mm) |