CGA5L2X8R1H334K160AD | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CGA5L2X8R1H334K160AD |
Beskrivelse | CAP CER 0.33UF 50V 1206 EPOXY |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CGA5L2X8R1H334K160AD Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Mfr | Funktioner Kan monteres med epoxy, Høj temperatur |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Tolerance ±10% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,075" (1,90mm) |