CGA5L2X8R1H334K160AD
DigiKeys varenummer
445-10027-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-10027-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-10027-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA5L2X8R1H334K160AD
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V 1206 EPOXY
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CGA5L2X8R1H334K160AD Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Kan monteres med epoxy, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)