CGA5L2X5R1E335K160AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 8.694
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 6.336
Datablad
Similar
Similar
KEMET
3.3 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X5R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.