CGA5F4NP02J392J085AA
DigiKeys varenummer
445-172561-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-172561-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-172561-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA5F4NP02J392J085AA
Beskrivelse
CAP CER 3900PF 630V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3900 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA5F4NP02J392J085AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)