CGA4J3X7R1H105K125AB
DigiKeys varenummer
445-6961-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6961-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6961-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA4J3X7R1H105K125AB
Beskrivelse
CAP CER 1UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CGA4J3X7R1H105K125AB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)