CGA4J1X7R1E475M125AC
DigiKeys varenummer
445-12761-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-12761-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-12761-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA4J1X7R1E475M125AC
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 25V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CGA4J1X7R1E475M125AC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)