CGA4C3C0G2E821J060AA
DigiKeys varenummer
445-5758-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-5758-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-5758-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA4C3C0G2E821J060AA
Beskrivelse
CAP CER 820PF 250V C0G 0805
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA4C3C0G2E821J060AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,030" (0,75mm)