CGA4C2C0G1H122J060AA
DigiKeys varenummer
445-12614-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-12614-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-12614-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA4C2C0G1H122J060AA
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 50V C0G 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA4C2C0G1H122J060AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,030" (0,75mm)