CGA3E2C0G2A100D080AD
DigiKeys varenummer
445-9726-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9726-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-9726-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA3E2C0G2A100D080AD
Beskrivelse
CAP CER 10PF 100V 0603 EPOXY
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±0,5pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA3E2C0G2A100D080AD Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Kan monteres med epoxy
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±0,5pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)