CGA2B3X8R1H682K050BB
DigiKeys varenummer
445-12314-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-12314-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-12314-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA2B3X8R1H682K050BB
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 50V X8R 0402
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA2B3X8R1H682K050BB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Høj temperatur
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)