CGA2B3X7R1H104K050BB
DigiKeys varenummer
445-6899-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6899-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6899-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA2B3X7R1H104K050BB
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA2B3X7R1H104K050BB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)