CGA2B3X7R1E683K050BB
DigiKeys varenummer
445-12250-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-12250-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-12250-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA2B3X7R1E683K050BB
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA2B3X7R1E683K050BB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)