CGA2B2X7R1H102M050BE
DigiKeys varenummer
445-173850-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173850-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-173850-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA2B2X7R1H102M050BE
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CGA2B2X7R1H102M050BE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)