CGA2B2C0G1H221J050BD
DigiKeys varenummer
445-9648-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-9648-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-9648-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CGA2B2C0G1H221J050BD
Beskrivelse
CAP CER 220PF 50V 0402 EPOXY
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CGA2B2C0G1H221J050BD Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Kan monteres med epoxy
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,024" (0,60mm)