CEU4J2X7R1H473K125AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 5.851
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Similar
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
Knowles Syfer
YAGEO
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Knowles Syfer
0.047 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CEU4J2X7R1H473K125AE
DigiKeys varenummer
445-7859-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CEU4J2X7R1H473K125AE
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CEU4J2X7R1H473K125AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)