CEU4J2X7R1H333M125AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 2.703
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Knowles Syfer
Murata Electronics
0.033 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.