CEU4J2X7R1H104M125AE
DigiKeys varenummer
445-12028-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-12028-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-12028-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CEU4J2X7R1H104M125AE
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CEU4J2X7R1H104M125AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)