CEU3E2X7R2A222M080AE er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 0
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 1.463
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KYOCERA AVX
Direkte
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
KEMET
2200 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.