CEU3E2X7R1H682M080AE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 5.774
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
Opgradering
Knowles Syfer
Murata Electronics
Murata Electronics
6800 pF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.