CC45SL3FD221JYNNA
DigiKeys varenummer
445-15992-ND
Producenter
Producentens varenummer
CC45SL3FD221JYNNA
Beskrivelse
CAP CER 220PF 3KV SL RADIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 3000V (3kV) Keramiske kondensatorer SL Radial, Disk
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CC45SL3FD221JYNNA Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Højspænding, Lav dissipationsfaktor
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Radial, Disk
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Tolerance
±5%
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Spænding - Nominel
Lederafstand
0,295" (7,50mm)