CAA573X7T2V335M640LJ
DigiKeys varenummer
445-CAA573X7T2V335M640LJTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-CAA573X7T2V335M640LJCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-CAA573X7T2V335M640LJDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAA573X7T2V335M640LJ
Beskrivelse
AUTOMOTIVE GRADE,INLINE MEGA CAP
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF ±20% 350V Keramiske kondensatorer X7T Stablet SMD, 2 J-ledning
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Stablet SMD, 2 J-ledning
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,295" B (6,00mm x 7,50mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,272" (6,90mm)