CAA572X7S2A336M640LH
DigiKeys varenummer
445-CAA572X7S2A336M640LHTR-ND - Tape & Reel (TR)
445-CAA572X7S2A336M640LHCT-ND - Afskåret tape (CT)
445-CAA572X7S2A336M640LHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CAA572X7S2A336M640LH
Beskrivelse
CAP CER 33UF 100V X7S SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7S Stablet SMD, 2 L-ledning
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CAA572X7S2A336M640LH Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Stablet SMD, 2 L-ledning
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,220" B (6,00mm x 5,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,272" (6,90mm)