C5750X7T2W105K250KE
DigiKeys varenummer
445-8877-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8877-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-8877-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C5750X7T2W105K250KE
Beskrivelse
CAP CER 1UF 450V X7T 2220
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 450V Keramiske kondensatorer X7T 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C5750X7T2W105K250KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)