C5750C0G2A154J230KE
DigiKeys varenummer
445-180327-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-180327-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-180327-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C5750C0G2A154J230KE
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 100V C0G/NP0 2220
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C5750C0G2A154J230KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,60mm)