C5750C0G2A154J230KE | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C5750C0G2A154J230KE |
Beskrivelse | CAP CER 0.15UF 100V C0G/NP0 2220 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.15 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 2220 (5750 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C5750C0G2A154J230KE Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Funktioner Blød terminering |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 2220 (5750 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,102" (2,60mm) |