C4532X7T2J224K200KE
DigiKeys varenummer
445-8872-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8872-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-8872-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7T2J224K200KE
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 630V X7T 1812
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7T 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C4532X7T2J224K200KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,126" (3,20mm)