C4532X7T2E105M250KE
DigiKeys varenummer
445-6835-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6835-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6835-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7T2E105M250KE
Beskrivelse
CAP CER 1UF 250V X7T 1812
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 250V Keramiske kondensatorer X7T 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C4532X7T2E105M250KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)