C4532X7R3D222K130KA
DigiKeys varenummer
445-2389-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2389-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-2389-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7R3D222K130KA
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 2KV X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C4532X7R3D222K130KA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,059" (1,50mm)