C4532X7R2J104K230KE
DigiKeys varenummer
445-173662-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-173662-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-173662-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7R2J104K230KE
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C4532X7R2J104K230KE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,60mm)