C4532X7R1H155M/1.60 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
TDK
På lager: 7.747
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Opgradering
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
1.5 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C4532X7R1H155M/1.60
DigiKeys varenummer
445-7740-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C4532X7R1H155M/1.60
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 50V X7R 1812
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C4532X7R1H155M/1.60 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Forældet
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)