C3225X8R1E155K160AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 0
Datablad
1.5 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X8R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C3225X8R1E155K160AA
DigiKeys varenummer
445-3438-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C3225X8R1E155K160AA
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 25V X8R 1210
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X8R1E155K160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)