C3225X8R1C106K250AB
DigiKeys varenummer
445-8857-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-8857-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-8857-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X8R1C106K250AB
Beskrivelse
CAP CER 10UF 16V X8R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X8R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X8R1C106K250AB Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Funktioner
Høj temperatur
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)