C3225X7T2W224K200AA
DigiKeys varenummer
445-7765-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7765-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7765-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7T2W224K200AA
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 450V X7T 1210
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±10% 450V Keramiske kondensatorer X7T 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X7T2W224K200AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)