C3225X7S3D102K200AA
DigiKeys varenummer
445-7869-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7869-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7869-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7S3D102K200AA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 2KV X7S 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X7S3D102K200AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)