C3225X7S3A472K160AA
DigiKeys varenummer
445-7868-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-7868-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-7868-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7S3A472K160AA
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 1KV X7S 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4700 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7S 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X7S3A472K160AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)