C3225X7R2J473M200AE
DigiKeys varenummer
445-6832-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6832-1-ND - Afskåret tape (CT)
445-6832-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C3225X7R2J473M200AE
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 630V X7R 1210
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.047 µF ±20% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C3225X7R2J473M200AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Varestatus
Ikke til nye design
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,087" (2,20mm)